Vilniaus gedimino technikos universiteto
tautinių šokių ansamblis
Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Tautinių šokių ansamblis "Vingis"
2
Kaip ir kasmet, minint Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) bendruomenės atstovai aplankė Sausio 13-osios aukų kapus Antakalnio kapinėse. Bendruomenės nariai taip pat prisijungė prie gražios akcijos ir kartu su tūkstančiais kitų mūsų šalies žmonių įsisegė „Neužmirštuolės“ žiedą, taip išreiškiant pagarbą kovotojams už laisvę.

1991 m., kai sovietinė kariuomenė jėga užgrobė Lietuvos televiziją ir radiją, žuvo 14 žmonių, tarp kurių buvo ir VGTU Elektronikos fakulteto studentas Rolandas Jankauskas. Sausio 13-osios rytą bendruomenė pagerbė universitete esančią R. Jankausko atminimo lentą.
„Laisvės gynėjų dieną pradėjome minėti, kai buvau pirmoje klasėje. Per šiuos metus iš lėto tragediją, skausmą ir ašaras keitė susikaupimas, o dabar vis drąsiau kalbame apie  pasididžiavimą laisve. Segėdami „Neužmirštuolės“ žiedą, susiburdami prie nepriklausomybės laužų, tikrai nepamiršime pasiaukojusių mūsiškių. Minėkime šią dieną vis drąsiau keldami galvas į viršų,“, – sakė VGTU rektoriaus patarėjas Justas Nugaras, pakvietęs pagerbti Lietuvos didvyrius.
 _
Šaltinis www.vgtu.lt

Kiti įrašai