Vilniaus gedimino technikos universiteto
tautinių šokių ansamblis
Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Tautinių šokių ansamblis "Vingis"
2015_kadagys_laureatai

Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamas respublikinis liaudiškų šokių ansamblių konkursas šiemet vyko Birštone gegužės 9 dieną. Akademinio jaunimo liaudiškų šokių ansamblių kategorijoje „Vingis“ tapo LAUREATAIS ir apgynė titulą iškovotą dar 2010 metų Kadagio konkurse!
Atsidavimas ir meilė šokiui visada buvo ir bus kolektyvo veidas, kuris skleidėsi ir konkursinėje „Vingio“ programoje. Už šį laimėjimą labiausiai dėkojame šiam kolektyvui atsidavusiai Meno vadovei Rimutei Zaleckaitei!

VINGIS Lenkijoje tapo laureatais!

2014-07-27
„PODLASIE OCTAVE OF CULTURES 2014”

„Vingis“ 2014 metais liepos 22-27 dienomis dalyvavo tarptautiniame muzikos, meno ir folkloro festivalyje-konkurse „PODLASIE OCTAVE OF CULTURES 2014”, kuriame tapo laureatais! Festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Adygėjos Respublikos, Gruzijos, Bulgarijos, Japonijos, Makedonijos, Serbijos, Austrijos, Ukrainos, Turkijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Rusijos. Kelionė buvo pilna įspūdžių! Vieningas kolektyvas, gera nuotaika atneša pačius geriausius prisiminimus.

„Aukso paukštės“ 2012 apdovanojimas „Vingiui“

2012-05-12
Aukso paukštė

Šis prestižinis apdovanojimas, kurį įsteigė Lietuvos liaudies kultūros centras, Vingiečiams buvo įteiktas per 50-mečio jubiliejaus koncertą gegužės 12-ąją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.

„Vingis“ – pirmasis kolektyvas, kuris antrą kartą per kolektyvo istoriją savoje kategorijoje gauna šį apdovanojimą. „Aukso paukštės“ apdovanojimą kolektyvas gavo ir 2006 metais.

Kolektyvas šventė 50-mečio jubiliejų ir šventinio vakaro pabaigoje taip pat buvo perduoti Lietuvos Respublikos kultūros ministro Arūno Gelūno, Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko sveikinimo žodžiai. Už nuopelnus universitetui ansamblio „Vingis“ meno vadovei Rimutei Zaleckaitei VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas įteikė VGTU atminimo medalį. Padėkos raštais buvo apdovanoti studentai – ansamblio šokėjai ir dainininkai.

Konkursas „Kadagys 2010“

2010-11-14

Tautinių šokių ansamblių konkursas „Kadagys“ vyko lapkričio 14 dieną! Ir „Vingis“ akademinio jaunimo tautinių šokių ansamblių kategorijoje tapo… LAUREATAIS!

Visi akademinio jaunimo tautinių šokių ansamblių rezultatai:

III vieta: LKKA “Rasa”
II vieta: ŠŪ “Saulė” ir LSMU “Ave Vita”
I vieta: LŽŪU “Sėja”
Laureatai: VGTU “Vingis”

„Vingis“ apdovanotas „Aukso paukšte“

2006-03-10
Aukso paukštė

Vingis už 2005 metų nuopelnus buvo apdovanotas Aukso Paukšte, o Aukso Paukštės įteikimo ceremonija ir Vingio koncertas vyko nacionaliniame dramos teatre 2006 m. kovo 10 dieną.